درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره امداد خودرو هشتگرد

بهره‌مندی و استفاده از خدمات مراکز امدادخودرو اصولا مزایای متعددی دارد. اما این مزایا تنها زمانی شمال حال شما خواهد شد که از مراکز مجاز و استاندارد کمک بگیرید. مزایایی با کمک گرفتن از امدادخودرو هشتگرد نیز برخوردار خواهید شد. بعضی از مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

بهره‌مندی از خدمات ۲۴ساعته

مهم نیست چه وقت از سال باشد یا چه ساعتی از شبانه‌روز. امدادخودرو هشتگرد در تمامی تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رسمی و مناسبتی و در تمامی ساعات شبانه‌روز درخدمت شما خواهد بود.

بهره‌مندی از تعمیرکارن باتجربه

تعمیرکاران امداد خودرو هشتگرد ضمن تسلط و تجربه کافی، شناخت خوبی نیز نسبت به انواع خودرو با مشخصات فنی متفاوت دارند. ضمن اینکه برندهای مختلف داخلی و خارجی و مونتاژی را شناخته و می‌توانند تعمیر کنند. این تعمیرکاران می‌توانند با سرعت و دقت کافی، تعمیر خودروی شما را حتی اگر نیاز به تعویض قطعه داشته باشید انجام دهند.

استفاده از قطعات اصلی و نو

در امدادخودرو هشتگرد، همه تعمیرکاران در مجموعه از قطعات اصلی استفاده کرده و نسبت به قطعاتی که توسط کمپانی‌های سازنده مورد تایید ندارند حساس هستند. همچنین در این مجموعه از قطعات کارکرده و تعمیرشده استفاده نمی‌شود.

ارائه خدمات با قیمت مناسب

امدادخودرو هشتگرد با رعایت انصاف و اخلاق، تمامی خدمات خود را نرخ‌های مصوب ارائه می‌کند تا از نظر اقتصادی برای مشتری مقرون به‌صرفه و مناسب باشد.

ارائه خدمات حمل خودرو با تجهیزات به‌روزنکته مهم اینکه خدمات امداد خودرو تنها مختص به جاده و خارج از شهر نیست و حتی اگر یک روز صبح از خواب بیدار شدید و هنگام رفتن به محل کار خودروی‌تان استارت نخورد، می‌توانید از خدمات امداد خودرو کمک بگیرید. در تماس با مرکز مشکل خود را با جزئیات مطرح کرده و مرکز تعمیرکار مربوط را با تجهیزات ضروری و مورد نیاز به محل اعزام می‌کند. بنابراین با می‌توان گفت، با خدمات امداد خودرو اتوبان غدیر و دیگر مراکز مجاز و استاندارد در شهرهای بزرگ و کوچک، نگرانی از خراب شدن خودرو در تعطیلات کوتاه و بلند مانند نوروز یا آخر هفته نخواهید داشت.

home

استان البرز – شهرستان هشتگرد

امداد خودرو قزوین
فهرست
تماس سریع کلیک کنید