امداد خودرو قزوین

لیست خدمات امدادخودرو شهر جدید هشتگرد و مزایای آن

سفرهای جاده‌ای معمولا به‌خودی خود استرس و نگرانی همراه دارند. گاهی خستگی از رانندگی طولانی مدت و بی‌وقفه نیز به این استرس اضافه می‌شود. در این شرایط نگرانی از خرابی خودرو یا تمام شدن سوخت می‌تواند آرامش شما را کاملا مختل نماید. اما با خدمات جاده‌ای امدادخودرو نیاز به نگرانی و استرس در این مورد نیست. اگر سفر ناگهانی و غیرمنظره‌ای دارید یا در شرایطی بودید که امکان سرویس خودرو را پیش از حرکت نداشتید، می‌توانید با تکیه بر خدمات امدادخودرو بدون نگرانی سفرتان را آغاز کنید. مهم نیست جاده‌ای که در آن به سفر می‌روید سرد و کوهستانی باشد یا گرم و بیابانی. امداد خودرو درهر حال درخدمت شماست. اکنون قصد داریم درباره امداد خودرو شهر جدید هشتگرد و خدماتی که از آن‌ها می‌توان دریافت کردم صحبت کنیم.

امدادخودرو شهر جدید هشتگرد چه خدماتی به شما ارائه می‌کند؟

شهر جدید هشتگرد یکی از کلان‌شهرهای پر تردد ایران است که به‌دلیل نزدیکی با مرز، رفت و آمد جاده‌ای زیادی دارد. از طرف دیگر این شهر از مناطق سردسیر و کوهستانی کشور بوده و جاده‌هایی معمولا سرد و گاها پر پیچ خم دارد. در زمستان سفر جاده‌ای در اطراف این شهر می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد. اما وجود خدمات امدادخودرو شهر جدید هشتگرد تمامی این نگرانی‌ها را برطرف نموده است. مهم‌ترین خدمات امداد خودرو در شهر جدید هشتگرد که می‌تواند در جاده‌های بین شهری اطراف شهر جدید هشتگرد و البته در داخل شهر به شما کمک کند عبارتند از:

سوخت‌رسانی در جاده

تصور پایان یافتن سوخت و ماندن در راه، در جاده‌ای که معمولا سرد بوده و در زمستان با بارش‌های شدید همراه است، استرس زیادی در انسان ایجاد می‌کند. به‌خصوص وقتی جاده برای ما ناشناس باشد و اطلاعات دقیقی درباره نزدیک‌ترین جایگاه سوخت نداشته باشیم. امدادخودرو شهر جدید هشتگرد اما در هر شرایط آب و هوایی و در هر زمان از سال درخدمت شما بوده و خدمات سوخت‌رسانی را با بهترین و کامل‌ترین تجهیزات انجام می‌دهد.

اعزام تعمیرکار سیار به محل

اگر خودروی شما در جاده‌های منتهی به شهر جدید هشتگرد و حومه دچار خرابی و مشکل شد، بدون نگرانی از امدادخودرو شهر جدید هشتگرد کمک بخواهید. این مجموعه با دراختیار داشتن بهترین و مجرب‌ترین تعمیرکاران و مدرن‌ترین تجهیزات در اسرع وقت درخدمت شما بوده و مشکلات خودری‌تان را برطرف می‌کند. این تعمیرات می‌تواند شامل شامل تعویض قطعه، برطرف نمودن مشکلات برقی و حتی اتصال باتری به باتری یا پنچرگیری باشد.

ارسال خودروبر یا یدک‌کش به محل

ممکن است خودروی شما با مشکلات جدی مواجه شود و قادر به حرکت نباشید. یا اینکه دراثر تصادف شدید نتوانید با آن رانندگی کنید. در این شرایط نیاز به خدمات حمل خودرو مانند خودروبر یا یدک‌کش دارید. امدادخودرو شهر جدید هشتگرد به فراخور نیاز شما، هر دو گزینه را دراختیارتان خواهد گذاشت. علاوه‌بر اینکه اگر نیاز به انتقال خودروی صفر یا بدون پلاک خود دارید، می‌توانید از خدمات خودروبر شهر جدید هشتگرد استفاده نمایید.

دقت داشته باشید که درصورت مراجعه تعمیرکار متخصص و بررسی مشکلات خودروی شما، اگر درنهایت تعمیرکار به این نتیجه برسد که خودرو باید به تعمیرگاه منتقل شود، خدمات انتقال همزمان توسط امدادخودرو شهر جدید هشتگرد انجام می‌شود. ضمن اینکه تمامی این خدمات در اسرع وقت و کوتاه‌ترین زمان دراختیار شما خواهد بود.

امداد خودرو قزوین

مزایای امداخودرو شهر جدید هشتگرد چیست؟

بهره‌مندی و استفاده از خدمات مراکز امدادخودرو اصولا مزایای متعددی دارد. اما این مزایا تنها زمانی شمال حال شما خواهد شد که از مراکز مجاز و استاندارد کمک بگیرید. مزایایی با کمک گرفتن از امدادخودرو شهر جدید هشتگرد نیز برخوردار خواهید شد. بعضی از مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

بهره‌مندی از خدمات ۲۴ساعته

مهم نیست چه وقت از سال باشد یا چه ساعتی از شبانه‌روز. امدادخودرو شهر جدید هشتگرد در تمامی تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رسمی و مناسبتی و در تمامی ساعات شبانه‌روز درخدمت شما خواهد بود.

بهره‌مندی از تعمیرکارن باتجربه

تعمیرکاران امداد خودرو شهر جدید هشتگرد ضمن تسلط و تجربه کافی، شناخت خوبی نیز نسبت به انواع خودرو با مشخصات فنی متفاوت دارند. ضمن اینکه برندهای مختلف داخلی و خارجی و مونتاژی را شناخته و می‌توانند تعمیر کنند. این تعمیرکاران می‌توانند با سرعت و دقت کافی، تعمیر خودروی شما را حتی اگر نیاز به تعویض قطعه داشته باشید انجام دهند.

استفاده از قطعات اصلی و نو

در امدادخودرو شهر جدید هشتگرد، همه تعمیرکاران در مجموعه از قطعات اصلی استفاده کرده و نسبت به قطعاتی که توسط کمپانی‌های سازنده مورد تایید ندارند حساس هستند. همچنین در این مجموعه از قطعات کارکرده و تعمیرشده استفاده نمی‌شود.

ارائه خدمات با قیمت مناسب

امدادخودرو شهر جدید هشتگرد با رعایت انصاف و اخلاق، تمامی خدمات خود را نرخ‌های مصوب ارائه می‌کند تا از نظر اقتصادی برای مشتری مقرون به‌صرفه و مناسب باشد.

ارائه خدمات حمل خودرو با تجهیزات به‌روز

در امدادخودرو شهر جدید هشتگرد می‌توانید خدمات حمل خودرو با یدک‌کش یا خودروبر را با بهترین و تجهیزات و وسایل دریافت کنید. این مجموعه خدمات حمل و جابجایی خود را با کفی خودروبر استاندارد و مدرن انجام می‌دهد تا نهایت ایمنی خودرو تامین شده و کمترین آسیب به آن وارد شود.

ارائه خدمات سوخت‌رسانی با تجهیزات مدرن

تجهیزات سوخت‌رسانی امدادخودرو شهر جدید هشتگرد کاملا مدرن و به‌روز بوده و با درخواست از این مجموعه، هیچ چالشی برای پرکردن باک بنزین خود نخواهید داشت.

ارائه خدمات در سریع‌ترین حالت و بدون فوت وقت

امدادخودرو شهر جدید هشتگرد تنها با یک تماس درخدمت شما بدون و به‌سرعت تعمیرکار سیار خود یا یدکش و خودروبر مورد نیاز شما را به محل اعزام می‌کند. این موضوع در دریافت خدمات امدادخودرو اهمیت زیادی دارد.

درکنار این موارد می‌توان به این موضوع اشاره کرد که رفتار محترمانه و دوستانه کارکنان مرکز و تعمیرکاران نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. نبود این رفتار دوستانه و صمیمانه می‌تواند برای ما ایجاد ناراحتی و دلسردی کند. ماندن در راه، خراب شدن خودرو یا تصادف کردن، تمام شدن سوخت یا پنچر شدن و هرآنچه می‌توان سفر کوتاه یا بلند ما را تحت تاثیر قرا دهد به‌میزان کافی کلافه‌کننده و استرس‌زا است، برخورد نامناسب تعمیرکار، راننده خودروبر یا کارکنان مرکز نیز می‌تواند بر این استرس اضافه کرده و ما را خسته‌تر و آزرده‌تر سازد. ما در امدادخودرو شهر جدید هشتگرد از بهترین و توانمندترین افراد کمک می‌گیریم که ضمن تخصص و تسلط بالا به‌کار، خوش‌رو و خوش‌خلقند و در شرایط استیصال شما را آرام می‌کنند.

امداد خودرو قزوین

سخن پایانی

درنهایت باید گفت، اگر ساکن شهر جدید هشتگرد هستید یا مسافر این شهر، نیاز نیست بابت خرابی خودروی خود در ایام تعطیل یا ساعات غیرکاری نگرانی داشته باشید. ما در امدادخودرو شهر جدید هشتگرد در هر شرایط و زمانی با بهترین و کامل‌ترین تیم و تجهیزات درخدمت شما بوده و مشکلات‌تان را برطرف خواهیم کرد. همچنین در مواقعی که نیاز به خودروبر با استانداردهای بالا داشتید می‌توانید از خدمات خودروبر شهر جدید هشتگرد استفاده کرده و سواری‌تان را به سلامت به مقصد برسانید. باتوجه به اینکه شهر جدید هشتگرد در نزدیکی چند مرکز آزاد تجاری کشور و نزدیک به مرز است، احتمالا خدمات حمل خودرو نیاز بسیاری از ساکنین یا شهروندان شهر جدید هشتگرد خواهد بود. بنابراین امدادخودرو شهر جدید هشتگرد نسبت به این خدمات توجه ویژه‌ای دارد.

فهرست
تماس سریع کلیک کنید